Dinozatorland

logoPark dinozaurów Dinozatorland znajduje się w miejscowości Zator odległej o 24 km od naszego Ośrodka, gdzie dojechać można w ok 25 min. Jest to wspaniałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Największą atrakcją Parku jest ścieżka edukacyjna w starym lesie, bogata nie tylko w „ożywione” prehistoryczne gady, ale również w piękne, kilkusetletnie okazy drzew. Właśnie tutaj można podziwiać największego na świecie, ruchomego T-Rexa!

Ten spacer pozwoli Wam przenieść się w czasie o setki milionów lat. Będziecie również mogli wsłuchać się w przerażające odgłosy dinozaurów. Tu zastaniecie również figury pierwszych ludzi, jacy zamieszkiwali naszą planetę. Park został tak zaplanowany, by zainteresować nie tylko miłośników prehistorycznych gadów.

W parku Dinozatorland na dobrą zabawę może liczyć każdy, bez żadnych ograniczeń wiekowych. Tutaj nie tylko można dużo dowiedzieć się o dinozaurach, dziejach stworzenia świata, czy minerałach, można również korzystać z wielu niesamowitych atrakcji, które są szczegółowo omówione na portalu Parku:

fot12

http://www.dinozatorland.pl/

Serdecznie zapraszamy.